Series
Ratings
51
MonstarRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0