Series
Ratings
129- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 5.0
NoragamiRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- UtahimeRated ★ 4.0
- 10 years also in love with youRated ★ 3.0
- 七瀬ふたたびRated ★ 3.0
High School TeacherRated ★ 3.5
Tokyo Love StoryRated ★ 3.5
Slow DanceRated ★ 3.5
Will You Marry Me…Again?Rated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 4.5
Operation LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Buzzer BeatRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 2.0