Series
Ratings
31
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Ozark Season 4 Part 1Rated ★ 4.5
OzarkRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.5
OzarkRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5