Series
Ratings
10- Men on a MissionRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5