Series
Ratings
57
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
BodyguardRated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
The AcolyteRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 4.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Detective Conan: Zero's Tea TimeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0