Movies
Ratings
430
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The Hidden FaceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5