Series
Ratings
15
My Love Story!!Rated ★ 5.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0