Series
Ratings
31- Invisible ManRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 3.5
- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5