Series
Ratings
67
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
OutlanderRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0