Series
Ratings
201
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
EuphoriaRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Weakest BeastRated ★ 4.5
And, LiveRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 5.0