Series
Ratings
18
Marvel's Jessica JonesRated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Luke CageRated ★ 2.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0