Movies
Ratings
116
OrphanRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
TedRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5