Series
Ratings
168
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5