Titles you rated
World War ZRated ★ 5.0
True RomanceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
DuelRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The GameRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.5