Series
Ratings
211- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Operation ProposalRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
All About My MomRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
JejoongwonRated ★ 2.5
Bluebird's HouseRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 3.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.5- Flames of DesireRated ★ 3.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 2.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Run, Jang MiRated ★ 3.0