Movies
Ratings
43
The Scarlet LetterRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 3.5
Therapy for a VampireRated ★ 5.0
SakuranRated ★ 4.0
The Flowers of WarRated ★ 3.0
A Happy EventRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Lost in BeijingRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 1.0
The LoverRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 3.0