Series
Ratings
34
OshinRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0
If Talking PaidRated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 4.5
How to Keep a MummyRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 1.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 2.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 3.0
My Brilliant Friend Season 1Rated ★ 4.0