Movies
Ratings
302
The FighterRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Italian JobRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 1.5
The ChaserRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Pixar StoryRated ★ 4.5