Series
Ratings
127
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The OfferRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 3.0
- 소주 랩소디Rated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
EricRated ★ 3.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5