Movies
Ratings
50
MotherRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 4.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0