Titles you rated
- HumintRated ★ 1.5
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
The Taebaek MountainsRated ★ 2.0
MasterRated ★ 1.5- Immortal WomanRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 1.0
Tale of CinemaRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0