Movies
Ratings
721- 악령마을Rated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 1.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
House of SayuriRated ★ 0.5
WickedRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 1.0