Series
Ratings
131
Padam PadamRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5