Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.0