Titles you rated
High TensionRated ★ 3.0
Sleepaway CampRated ★ 3.5
Send HelpRated ★ 4.0
A Woman Is a WomanRated ★ 3.5
IrezumiRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Betty BlueRated ★ 3.5
Woman in the DunesRated ★ 4.0
Ichi the KillerRated ★ 3.5
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Permanent VacationRated ★ 3.0
Day of WrathRated ★ 4.0