Movies
Ratings
451
Licorice PizzaRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Move The GraveRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Moving OnRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
CallRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0