Series
Ratings
383
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Kamisama Kiss OVARated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
EncounterRated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5