Series
Ratings
52
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 2.5
The Vampire DiariesRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0