Movies
Ratings
16
WhiplashRated ★ 5.0
The House That Jack BuiltRated ★ 0.5
WarriorRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 0.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 5.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 5.0