Movies
Ratings
760
Beau Is AfraidRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.5