Movies
Ratings
398
Nothing SeriousRated ★ 1.5
DuneRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0