Movies
Ratings
207
The MatchRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0