Series
Ratings
65
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
ChuckRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
MonkRated ★ 3.5- BansheeRated ★ 3.5
BansheeRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
VRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
VRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
ArrowRated ★ 3.0