Movies
Ratings
500- Noryang: Sea of DeathRated ★ 5.0
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 4.0
AKARated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
The Policeman's LineageRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0