Series
Ratings
144
The Art of SarahRated ★ 4.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
The Potato LabRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Behind Your TouchRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
The King's AffectionRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5