Series
Ratings
38
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The FlashRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0