Series
Ratings
65
The DecameronRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0- Lovely ComplexRated ★ 3.0
- いちご100%Rated ★ 3.5
Tokyo Love StoryRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
ShōgunRated ★ 5.0
Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 5.0- World War II: From the FrontlinesRated ★ 5.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
ShogunRated ★ 5.0- EuphoriaRated ★ 4.5
Love and FortuneRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
WWII in Color: Road to VictoryRated ★ 4.0