Series
Ratings
42
DoctorsRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Love CellsRated ★ 1.5- SkinsRated ★ 3.5
- Mystery FreshmanRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Hi! School - Love OnRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5