Movies
Ratings
66
Hard HitRated ★ 3.0
5 to 7Rated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0