Movies
Ratings
305
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
CallRated ★ 4.0
SleepRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 4.5
The Painted VeilRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Tulip FeverRated ★ 1.5
DeerskinRated ★ 3.5
Madame BovaryRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.0
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 3.0