Titles you rated
Someday in Zero GravityRated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
DIVER -Special Investigation Unit-Rated ★ 3.0
My Heroic HusbandRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.0
The Office Season 4Rated ★ 5.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 2.0
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.0
Public Affairs Office in the SkyRated ★ 3.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Arashi's Diary: VoyageRated ★ 3.5
Japanese StyleRated ★ 3.5- Bansan BluesRated ★ 2.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
If Talking PaidRated ★ 2.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 5.0