Series
Ratings
89
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Love Your EnemyRated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.5