Series
Ratings
84
Wonder ManRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.5
PluribusRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
GriseldaRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
Atlanta Season 4Rated ★ 4.0