Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
- Tears In The ArcticRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0