Series
Ratings
23
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 4.0