Series
Ratings
31- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0