Movies
Ratings
168
FluRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0