Titles you rated
CompanionRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
CriminalRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 3.5
Twenty SomethingRated ★ 3.0
Someone You LovedRated ★ 4.0
Queen of WalkingRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.5
RosettaRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- One WinRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 2.5