Series
Ratings
17
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0