Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
FlowRated ★ 5.0
Heart ShotRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
On the Basis of SexRated ★ 4.0
Lakeview TerraceRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.0